logo Erouguardcr

 
BEZPEČNOSTÍ AGENTURA
+420 724 596 648, Bezplatná linka +420 800 100 286
personalni@euroguardcr.cz
Adresa: Litevská 1174/8, Praha 10

DETEKTIVNÍ SLUŽBY

7

OBCHODNÍ DETEKTIV

Obchodní detektivové se pohybují na ploše prodejny nebo marketu s cílem odhalit trestnou činnost. Současným problémem soukromých bezpečnostních služeb zaměřujících se na tuto oblast aktivit je často jejich nízká odborná úroveň. Naší snahou je vyplnit tuto mezeru přípravou dobře proškolených a kvalitních pracovníků. Pro dobré jméno naší společnosti a především pro vaši spokojenost.


INTERNÍ KRIMINALITA  A ODHALOVÁNÍ PODNIKOVÝCH ZTRÁT

Většina bezpečnostních opatření bývá zaměřena na ochranu proti napadení zvenčí. Existuje však i tzv. podniková kriminalita, kdy je ohrožen majetek společnosti a především citlivá firemní data. Pro získání důležitých informací neváhá konkurence často použít i nelegální prostředky. Pracovníci naší společnosti mohou být nápomocni při odhalování případů podnikové kriminality. S tím souvisí například i prověření obchodního partnera. Užitečnou službou může být i dohledání dlužníků.

ostraha

ostraha

OVĚŘENÍ A ZAJIŠTĚNÍ FUNKČNOSTI SYSTÉMU

Kontrolní nákupy se nejčastěji využívají v prodejních sítích a v kamenných obchodech. Svůj význam mají i pro prověřování restaurací, hotelů, autosalonů či pracovníků call center. Tzv. Mystery Shopping je jednou z nejvyužívanějších pozorovacích technik. Specializovaný kontrolní pracovník je patřičně vyškolen a vyslán do terénu, kde simuluje určité nákupní zvyky a zjišťuje kvalitu zákaznických služeb. Jeho úkolem je sledovat, testovat a vyhodnocovat práci kontrolované osoby. Následně provede své odhalení, sepíše protokol o chybě a sledovaného pracovníka poučí.

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ

Pokud máte zájem pracovat u naší společnosti, vyplňte nám prosím tyto základní údaje a my Vás budeme kontaktovat k domluvení osobní schůzky.

Neplatný vstup

NEPŘEHLEDNĚTE!


MONTÁŽ ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SIGNALIZACE NEBO KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ CCTV TAM, KDE NENÍ EKONOMICKY EFEKTIVNÍ  MÍT STÁLOU FYZICKOU OSTRAHU

kamera

Nainstalujeme Vám Elektronickou zabezpečovací signalizaci, označovanou také jako elektronický zabezpečovací systém...

VÍCE

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAŠÍ FIRMOU

 
 • šetříte položky mzdových nákladů
 • snížíte stav zaměstnanců a tím i související personální agendu
 • šetříte náklady spojené se školením a výcvikem vlastních bezpečnostních pracovníků, které jsou při malém a středním počtu zaměstnanců poměrně značné
 • zajistíme dostatečně kvalitní výzbroj a výstroj včetně její průběžné obnovy a modernizace
 • odpadnou vám starosti s provozem strážní či recepční služby, při nenadálých výpadcích její obsluhy zajistíme adekvátní náhradu

PROČ PRÁVĚ S NÁMI:

 
 • inovativní, středně velká společnost s pobočkami po celé ČR
 • moderní management
 • rychlá a pružná reakce na požadavky našich klientů
 • individuální přístup ušitý na míru potřeb zákazníka
 • kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci
 • jako přímí vlastníci společnosti jsme pro vás snadno dosažitelní

POKUD JSME VÁS ZAUJALI KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM

 

Po prohlídce objektu, konzultaci a upřesnění vašich představ a požadavků navrhneme konkrétní projekt ochrany. Předložíme v jednotlivých krocích přesně rozpracovanou metodiku výkonu strážní služby. Sestavíme individuální nabídku včetně finanční rozvahy. Veškeré informace, které se v této souvislosti dozvíme, budeme považovat za přísně důvěrně a zajistíme proti zneužití. Děkujeme za důvěru.

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ