logo Erouguardcr

 
BEZPEČNOSTÍ AGENTURA
+420 724 596 648, Bezplatná linka +420 800 100 286
personalni@euroguardcr.cz
Adresa: Litevská 1174/8, Praha 10

FYZYCKÁ OSTRAHA

ostraha

OSTRAHA OBJEKTŮ

Konkrétní pracovníci ostrahy pracují vždy výhradně jen pro vaši společnost. Kontrolují a evidují příchod i odchod osob a příjezd i odjezd vozidel ze střeženého objektu. Stejně tak provádějí systematickou kontrolu míst největšího ohrožení, a to z bezpečnostních důvodů v nepravidelných intervalech. Podle vašich požadavků můžeme nasadit také služební psy. Za základ považujeme uniformu, jejíž standard lze v případě zájmu barevně sladit.


ZAJIŠTĚNÍ PROVOZU VRÁTNICE NEBO RECEPCE

Optimálně zajistíme místa prvního kontaktu se zákazníkem – recepci nebo telefonní ústřednu. Pokud si budete přát, mohou pracovníci recepční a informátorské služby obsluhovat vaše telekomunikační systémy a instalovanou bezpečnostní a domovní techniku.

ostraha

ostraha

DOZOR EXPOZIC — KUSTOD V KULTUŘE

Pracovní náplní kustoda je ostraha muzeí nebo galerií. Zajištění informačního servisu je důležitou součástí bezpečnosti, klidu a pořádku v prostorách výstav. Nedílnou součástí činnosti je dozor nad vystavenými exponáty, a to výhradně za účelem ochrany kulturních děl.

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ

Pokud máte zájem pracovat u naší společnosti, vyplňte nám prosím tyto základní údaje a my Vás budeme kontaktovat k domluvení osobní schůzky.

Neplatný vstup

NEPŘEHLEDNĚTE!


MONTÁŽ ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SIGNALIZACE NEBO KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ CCTV TAM, KDE NENÍ EKONOMICKY EFEKTIVNÍ  MÍT STÁLOU FYZICKOU OSTRAHU

kamera

Nainstalujeme Vám Elektronickou zabezpečovací signalizaci, označovanou také jako elektronický zabezpečovací systém...

VÍCE

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAŠÍ FIRMOU

 
 • šetříte položky mzdových nákladů
 • snížíte stav zaměstnanců a tím i související personální agendu
 • šetříte náklady spojené se školením a výcvikem vlastních bezpečnostních pracovníků, které jsou při malém a středním počtu zaměstnanců poměrně značné
 • zajistíme dostatečně kvalitní výzbroj a výstroj včetně její průběžné obnovy a modernizace
 • odpadnou vám starosti s provozem strážní či recepční služby, při nenadálých výpadcích její obsluhy zajistíme adekvátní náhradu

PROČ PRÁVĚ S NÁMI:

 
 • inovativní, středně velká společnost s pobočkami po celé ČR
 • moderní management
 • rychlá a pružná reakce na požadavky našich klientů
 • individuální přístup ušitý na míru potřeb zákazníka
 • kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci
 • jako přímí vlastníci společnosti jsme pro vás snadno dosažitelní

POKUD JSME VÁS ZAUJALI KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM

 

Po prohlídce objektu, konzultaci a upřesnění vašich představ a požadavků navrhneme konkrétní projekt ochrany. Předložíme v jednotlivých krocích přesně rozpracovanou metodiku výkonu strážní služby. Sestavíme individuální nabídku včetně finanční rozvahy. Veškeré informace, které se v této souvislosti dozvíme, budeme považovat za přísně důvěrně a zajistíme proti zneužití. Děkujeme za důvěru.

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ