logo Erouguardcr

 
BEZPEČNOSTÍ AGENTURA
+420 724 596 648, Bezplatná linka +420 800 100 286
personalni@euroguardcr.cz
Adresa: Litevská 1174/8, Praha 10

POŘADATELSKÉ SLUŽBY

ostraha

ZAJIŠTĚNÍ SPOLEČENSKÝCH, KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ

Naše pořadatelské služby využívají klienti pro veřejné akce. Při práci čerpáme ze svých bohatých zkušeností, které poskytujeme jak na malých společenských akcích, tak třeba na fotbalových zápasech a hudebních koncertech s vysokou návštěvností. Samozřejmostí je reprezentativní oděv našich zaměstnanců s ohledem na povahu pořádané události. Můžeme nabídnout i VIP servis.


POŘÁDKOVÁ SLUŽBA PRO MĚSTA A OBCE

Z důvodu úsporných opatření, která jsou v posledních letech státem zaváděna, je omezován i rozpočet pro městskou nebo obecní policii. Následkem je snižování počtu strážníků a celých služeben. To se dotýká především menších měst a odlehlých obcí, které v rozpočtu jen těžce hledají potřebné prostředky na zajištění provozu policejní služby. Naše společnost vám pro tento případ nabízí řešení formou hlídek prevence kriminality, které pomáhají zajistit pořádek a bezpečí.

ostraha

ostraha

VÝKON OSOBNÍ OCHRANY

Osobní ochrana většinou znamená neustálou přítomnost bodyguarda. Jen tak můžeme zajistit maximální bezpečnost a požadovaný preventivní účinek. Bohužel, tato představa často vyvolává u klientů obavy z narušení a zásahu do jejich soukromého a profesního života. U nás nejsou na místě. Z naší strany můžete očekávat nanejvýš vstřícný přístup a diskrétní jednání, které povede k plnohodnotnému zajištění vašeho bezpečí. Díky efektivnímu plánování se přizpůsobíme vašim požadavkům tak, abychom vás co nejméně omezili ve vašem osobním prostoru.

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ

Pokud máte zájem pracovat u naší společnosti, vyplňte nám prosím tyto základní údaje a my Vás budeme kontaktovat k domluvení osobní schůzky.

Neplatný vstup

NEPŘEHLEDNĚTE!


MONTÁŽ ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SIGNALIZACE NEBO KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ CCTV TAM, KDE NENÍ EKONOMICKY EFEKTIVNÍ  MÍT STÁLOU FYZICKOU OSTRAHU

kamera

Nainstalujeme Vám Elektronickou zabezpečovací signalizaci, označovanou také jako elektronický zabezpečovací systém...

VÍCE

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAŠÍ FIRMOU

 
 • šetříte položky mzdových nákladů
 • snížíte stav zaměstnanců a tím i související personální agendu
 • šetříte náklady spojené se školením a výcvikem vlastních bezpečnostních pracovníků, které jsou při malém a středním počtu zaměstnanců poměrně značné
 • zajistíme dostatečně kvalitní výzbroj a výstroj včetně její průběžné obnovy a modernizace
 • odpadnou vám starosti s provozem strážní či recepční služby, při nenadálých výpadcích její obsluhy zajistíme adekvátní náhradu

PROČ PRÁVĚ S NÁMI:

 
 • inovativní, středně velká společnost s pobočkami po celé ČR
 • moderní management
 • rychlá a pružná reakce na požadavky našich klientů
 • individuální přístup ušitý na míru potřeb zákazníka
 • kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci
 • jako přímí vlastníci společnosti jsme pro vás snadno dosažitelní

POKUD JSME VÁS ZAUJALI KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM

 

Po prohlídce objektu, konzultaci a upřesnění vašich představ a požadavků navrhneme konkrétní projekt ochrany. Předložíme v jednotlivých krocích přesně rozpracovanou metodiku výkonu strážní služby. Sestavíme individuální nabídku včetně finanční rozvahy. Veškeré informace, které se v této souvislosti dozvíme, budeme považovat za přísně důvěrně a zajistíme proti zneužití. Děkujeme za důvěru.

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ